Nasz

Zespół

Rafał Kozłowski

Rafał Kozłowski – Założyciel  RK Consulting. Na krakowskim Uniwersytecie Ekonomicznym ukończył kierunek Zarządzanie i Marketing a także podyplomowe studia z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstw oraz z prawa podatkowego. Jest także absolwentem podyplomowego studium Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej z zakresu psychologii przywództwa.

Swoją karierę zawodową związał z sektorem bankowym gdzie przez ponad 15 lat pracował w departamentach związanych z obsługą małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji. Jako regionalny szef bankowości korporacyjnej oraz bankowości MŚP był m.in. odpowiedzialny za dostarczanie przedsiębiorstwom optymalnych rozwiązań finansowych. Równocześnie jako członek Lokalnego Komitetu Kredytowego brał udział w podejmowaniu decyzji kredytowych dla firm. W trakcie pracy w sektorze bankowym pracował w projektach fuzji i przejęć, projektach finansowania strukturalnego, projektach restrukturyzacji przedsiębiorstw a także w projektach związanych z ekspansją przedsiębiorstw na rynki zagraniczne.

W RK Consulting odpowiada za projekty związane z pozyskiwaniem finansowania dla przedsiębiorstw a także dla swoich klientów pełni funkcję zewnętrznego dyrektora finansowego.

Monika Batko

Monika Batko –  Ukończyła finanse na krakowskim Uniwersytecie Ekonomicznym, zarządzanie zmianami w Birkbeck Colledge przy Uniwersytecie Londyńskim oraz controlling na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Swoje kompetencje budowała przez 15 lat intensywnej pracy w bankowości korporacyjnej oraz zarządzając finansami międzynarodowej grupy kapitałowej. Brała udział w przejęciach i sprzedaży spółek, tworzeniu joint venture oraz była liderem procesu w obszarze finansów w procesie fuzji. Nadzorowała spółki zależne z pozycji członka rady nadzorczej. Specjalizuje się w zarządzaniu finansami i controllingu i za te obszary odpowiada w RK Consulting.

Sama pełna entuzjazmu uwielbia pracować z ludźmi, z którymi dzieli się nie tylko wiedzą, ale też dobrą energią i motywacją.

Joanna Żołna

Joanna Żołna – Ukończyła zarządzanie finansami na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Posiada certyfikat księgowy Ministerstwa Finansów, jest Doradcą Podatkowym oraz Dyplomowanym Księgowym. W trakcie kilkunastoletniej pracy w charakterze Głównej Księgowej, a także Prezesa Zarządu w Biurze Rachunkowym ciągle rozwija swoje umiejętności poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Posiada bogate doświadczenie w zakresie rozliczeń finansowo-księgowych, obsługi firm o różnorodnym profilu działalności, optymalizacji podatkowej zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw, zmian własnościowych i organizacyjnych jednostek, kompleksowego prowadzenia procesu przekształceń form prawnych podmiotów. Dodatkowe doświadczenie zawodowe nabyła podczas badań sprawozdań finansowych. Przez lata współpracowała z kierownictwem firm, co dało jej umiejętność rozpoznawania potrzeb zarządu.

Rzetelnie i z zaangażowaniem podchodzi do swoich obowiązków, gdyż rachunkowość to jej pasja. W RK Consulting jest odpowiedzialna za obsługę księgową przedsiębiorstw oraz doradztwo podatkowe dla firm.

RK Consulting

ul. Kobierzyńska 130

30-383 Kraków